
U organizaciji Udruge pripadnika 110. brigade Zbora narodne garde Hrvatske vojske Karlovac u Draganićkim Mrzljakima, na prostoru ŠRD Draganić, danas je održano sportsko-edukacijsko druženje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata Karlovačke županije. Okupljeni branitelji održali su niz zanimljivih radionica i natjecanja, uz roštilj i zajedničko druženje. Tako je održan turnir u kartaškoj igri belotu, natjecanje u ribolovu, natjecanje u gađanju zračnom puškom te natjecanje u pripremi gulaša od divljači. Okupljenim braniteljima je poučno predavanje o bolestima, kao i mogućnostima preventivnih pregleda i liječenja hrvatskih branitelja, održao dr. Vladimir Bauer iz Opće bolnice Karlovac.



