Ministar zdravstva Vili Beroš prilikom posjeta OB Karlovac pohvalio je funkcionalnu integraciju triju bolnica u Karlovačkoj županiji. U OB Karlovac ugostili ga županica Martina Furdek-Hajdin i ravnatelj OB Karlovac Nikša Antica, uz prisustvo državnog tajnika Silvija Bašića, saborske zastupnice Maje Grbe-Bujević, ravnatelja ZZJZ KŽ Branka Zoretića te ravnatelja ZZHM KŽ Perice Vucelića. https://kazup.hr/sve-vijesti01?start=1684#sigProId30ea30bf5a



